Z nami zawsze przyjdziesz na "Gotowe"

lub zostanie ono dostarczone do Ciebie

Zachwyć swoich klientów menu on-line oraz platformą zdobywania punktów!


Dla czego warto korzystać z Szybkozamawiam.pl ?
- Jesteśmy pierwszym w Polsce bezpłatny serwis dla restauratorów i ich klientów.


Bezpieczeństo składanych zamówień.


- Przy każdym zamówieniu  klient musi podać numer telefonu 
-Klient rejestruje się przez  portal facebook.com dzięki temu restaurator może wejść  na profil facebooka celem werywikacji konta
- Przy każdym zamówieniu  klient musi podać numer telefonu - Po zrealizowanym zamówieniu każdy restaurator może wystawić komentarz/ocenę do których podgląd jest w profilu składającej osoby
(Przykładowo twój klient mieszka w Gdyni i tam często zamawia jedzenie przez szybkozamawiam.pl , odwiedza teraz znajomego w Poznaniu w twoim lokalu. Masz oczywiście wątpliwości co do zamówienia ponieważ profil facebooka wskauje, że klient mieszka w Gdyni jednak po ocenach innych lokali widzisz, że klient ma już ponad dwadzieścia ocen wystawionych pozytywnych z lokalaki w Gdyni dając nam wiarygodność danego klienta. )


Na czym obecnie zarabia nasz serwis ?
- Jesteśmy bezpłatnym serwisem dla restauratorów i ich klientów.Na czym będziemy zarabiać na szybkozamawiam.pl ?
- Nasz plan opiera się na zdobyciu 100 restauratorów i dodaniu dodatkowych funkcji, które będą wspierać utrzymywanie relacji z klientami oraz polepszać marketing.Koszty dodatkowych usług i czy coś się wtedy zmieni oraz czy aktywacja  ich będzie obowiązkowa aby dalej korzystać z serwisu?
- Koszt miesięczny danej usługi będzie się wachać w granicach 10-20zł. Ponieważ jesteśmy serwisem bezpłatnym to dodatkowe usługi nie wpłyną na bezpłatne korzystanie z serwisu, a ich aktywacja nie będzie obowiązkowa - w każdej chwili restaurator może zażądać usunięcia w ciągu 24 godzin strony bez żadnych wiążących kar itp.
 Przykładowo Facebook jest stroną na której można dodać stronę firmową bez żadnej umowy wiążącej, a w niej dodawać zdjęcia, posty i w każdej chwili bez żadnych kar można ów stronę usunąć.
Na czym Facebook zarabia ? Na dodatkowych funkcjach w serwisie dzięki, którym można promować swój lokal i jest to dobrowolne.
Dlatego funkcjonowanie Szybkozamawiam.pl można porównać do Facebooka ponieważ też jesteśmy całkowicie bezpłatnym serwisem dla restauratorów i ich klientów gdzie nie trzeba podpisywać wiążących umów i w każdej chwili można usunąć konto. Zarabiać również będziemy na dodatkowych funkcjach z których będzie można korzystać dobrowolnie i bez podpisywania żadnych umów.
Rejestracja i tworzenie strony:


- Wystarczy dokonać rejestracji przez serwis facebook.com i uzupełnić menu lokalu przy pomocy gotowych szablonów lub dostosować menu do własnych potrzeb.   


Nie masz czasu na uzupełnienie menu strony ?
- Nie szkodzi, wystarczy napisać do nas wiadomość w dziale kontakt, a my skontaktujemy się z tobą i bezpłatnie stworzymy gotową stronę z menu twojej firmy.


 


 Poruszanie się po stronie szybkozamawiam.pl1.  Ilość oczekujących zamówień ( serwis dodatkowo informuje nas 'dzwonkiem zamówień' o otzymaniu zamówienia).
2. Nazwa użytkownika zalogowanego po kliknięciu przekierowuje do panelu konta.
3. Panel konta - 'Menu potraw' tworzenie i edycja menu lokalu.
4. "Dojazd" -( jeżeli lokal oferuje dowóz jedzenia do klienta ) ustawienia ceny dojazdu do klienta w zależności od wysokości złożonego zamówienia.
5. Edycja "Godzin otwarcia lokalu" oraz "Godzin dowozu".
6. Linki do trybów:
  -tabletu; nest to link, który trzeba wpisać w "Terminalu zamówień" (jeżeli Posiadacie w  lokalu dla klientów nasz terminal zamówień)
  -tryb podstawowy; przekierowuje na menu lokalu
7. Zmiana loga lokalu.
8. Podstawowe informacje ( nazwa, adres) danego lokalu.


 
9.
W 'Menu potraw' aby dodać produkt najpierw dodajemy kategorię dań (lub wybieramy gotowy szablon),  a potem dodajemy dane produkty.
10.  
Edycja 'produktów'
11.
Dodawanie do produktów 'dodatków' (np. sos, pomidor, papryka).
12.
Nazwy gotowych szablonów.Przychodzące zamówienia:


13. Adres do dowozu.
14.
Dane osoby zamawiającej oraz po kliknięciu profil faacebook klienta.
15.
Numer telefonu klienta.
16.
Ustawianie statusu naszego zamówienia.
17.
Wystawianie dodatkowego komentarza (np. zamówienie zrealizujemy w ciągu 40 minut ponieważ mamy dużo zamówień w kolejce).
18.  
Pozycje zamówionych potraw.
19.
Danie zpstao zamówione za złotówki lub punkty (jeżeli restaurator używa systemu punktów)
20.
Zapisywanie zmian statusu zamówienia.


 


Przykładowa strona z menu lokalu*.*Strona internetowa wykonana dla lokalu gastronomicznego "Kebab u Milorda".

Wybierz spośród ponad 40 Restauracji

Każdy lokal posiada zróżnicowane menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokaż wszystkie restauracje

Dostarczamy również do Biura

Z dowolnego miejsca możesz zamówić jedzenie w serwisie szybkozazamawiam.pl